
Juhtide Klubi: Delegeerimise kunst
Kas oled oma kalendri täitnud koosolekutega ja muude ülesannete jaoks aega ei jäägi?
Kujuta ette, et oled meeskonnas, mille juht on Elon Musk või Sheryl Sandberg. Nad delegeerivad Sulle ühe ülesande. Mis ülesanne see olla võiks ning kui palju sellest suudaksid täita?
Delegeerimine käib käsikäes prioriteetide seadmise ja probleemide lahendamisega. See arendab inimeste oskusi, võimaldab ülesandeid tõhusamalt jaotada ja aega targalt kasutada.
Aastakümneid on uuritud naiste ja meeste käitumist ning juhtimisstiile. On selgunud, et naised on lahkemad, osavõtlikumad, tundlikuma ja suhtekesksemad ning mehed enesekehtestavamad, ülesannetele suunatumad, sõltumatumad ja enesekindlamad. Pandeemia ajal sai aga delegeerimine uueks suunaks mõlemas soolises juhtimises.
Mikrojuhtimine pole kunagi olnud edu saavutamise eelduseks. Delegeerimise kunsti õppimine tähendab enese uurimist, otsuste vastuvõtmist ja pühendumist.
Seekordses Juhtide Klubis saad teada, kuidas seada prioriteete ning õppida ülesandeid delegeerima, ilma end süüdi tundmata.
TOIMUMISE AEG
25. jaanuar 2022 kell 15.00-17.00 Zoomis
TÖÖKEEL
inglise
ESINEJA
Loreta Pivoriunaite
Loreta on Mastermind Lab läbiviija, The Nordic Business Report, Thrive Global, Life Hack, Body Mind Soul Magazine väljaannetes avaldatud autor. Ta on mooduli “Own Your Energy Everyday” autor mobiilirakenduses Emotika ja meeskonnatreener Vilniuse Ärikolledžis.
Loretal on üle kümne aasta pikkune kogemus avalikus (heategevus, vabaühenduste juhtimine) ja erasektoris (fintech, koolitus), valitsussektoris (haridus, seadusandlus) ja rahvusvahelises keskkonnas (esindused, hotellindus).
Põhjamaad, India, Sri Lanka, Saksamaa, Serbia, Horvaatia, Läänekallas, Ühendkuningriik ja Malaisia – kõigis neis viis Loreta enne pandeemiat läbi enesejuhtimisele suunatud programme ja koolitusi. Vahetult enne pandeemiat jõudis Loreta läbi viia ka meistriklassi Tallinnas.