- Veebileht
- Pood
- Sündmused
- Koolitused
- Veebiseminar turismiettevõtetele: Kestlikkuse sertifikaadid ja märgised

Veebiseminar turismiettevõtetele: Kestlikkuse sertifikaadid ja märgised
Oled oodatud Tourban projekti raames läbiviidavale veebiseminarile, kus räägitakse, kuidas jätkusuutlikkuse sertifikaadid annavad turismiettevõtetele võimaluse eristumiseks ja uute kliendisegmentideni jõudmiseks.
TOIMUMISE AEG
22. märts 2022 kell 11.00-12.30 Zoomis
TÖÖKEEL
inglise
Tegemist on Tourban kiirendiprogrammi seminaride programmi esimese üritusega, milles valdkonna eksperdid annavad ülevaate peamiselt järgnevast:
- Kuidas valida enda ettevõttele sobivaim jätkusuutlikkuse sertifikaat?
- Taotlusprotsessi sammud
- Protsessi läbiviimisega seotud kulud
- Saavutatud säästude hindamine (kulu-tulu)
- Näiteid parimatest praktikatest
Veebiseminaril osalemiseks liitu Tourban kogukonnaga ning märgi ürituse juurde „Attending“. Sealt leiad ka zoom lingi.
KOOLITAJAD
Izidora Marković Vukadin, PhD (Research Associate at Institute for Tourism)
Izidora töötab Zagrebi turismiinstituudis alates 2009. aastast teadustöötajana. Säästva turismi eksperdina on ta osalenud paljudes Euroopa turismi arengut puudutavates projektides. Ta on avaldanud neli peatükki teadusraamatutes, 14 artiklit teadusajakirjades ja väljaannetes ning osalenud enam kui kümnel rahvusvahelisel konverentsil. Tema uurimistöö keskendub säästva turismi arengule ja juhtimisele, turismi mõjudele kaitsealadele ning identiteedile ja erihuviturismile. Ta peab loenguid VERNi ülikoolis, Edward Bernaysi ülikoolis ja Zagrebi ülikoolis.
Mira Zovko, PhD (Horvaatia Turismiministeerium)
Mira on EMASi ja ELi ökomärgise riiklike komisjonide ning EMASi komitee liige. Ta töötas ELi ökomärgise ja mitmete ISO standarditega, mis olid vajalikud EMASi rakendamiseks süsteemide, võrdlusnäitajate ja juhendite väljatöötamisel
Katarina Golubović (DMO Mali Lošinj)
Katarinal on laialdane kogemus turismisihtkohtade arendamisel ning Green Globe standardite rakendamisel sihtkoha- ja turismitoodetes.
Tourban projekti eesmärgiks on aidata turismiettevõtetel muuta oma ärimudelid jätkusuutlikumaks, ressursitõhusamaks ja ringmajanduse põhimõtteid järgivaks. Rahvusvahelisse koostööprojekti on kaasatud 7 Euroopa olulist turismilinna: Barcelona, Amsterdam, Budapest, Kopenhaagen, Dubrovnik, Kiel ja Tallinn.
![]() |
![]() |