Küberohtude vältimine ettevõtjatele ja turundajatele
Kui sa ise juba ei ole küberkuritegvuse ohvriks langenud, tead sa tõenäoliselt kedagi, kellega see juhtunud on! Koolitaja Karin Tellingu kogemus näitab ka, et liiga paljudel ettevõtetel ja turundajatel ei ole vajalikke turvaseadeid aktiveeritud või puuduvad teadmised, mil viisil oma maksemeetodeid ja kontosid turvata.
Õngitsuskirjad, häkitud sotsiaalmeediakontod, välja petetud suured rahasummad on muutunud osaks meie igapäevast. Küberkurjategijate leidlikkus aina kasvab. Õngitsuskirjad saabuvad sulaselges eesti keeles ja loeme tihti juhtumitest, kus vaid loetud tundidega on reklaamikontol kasutatavalt pangakaardilt kaotatud sadu, kui mitte tuhandeid eurosid.
Samal ajal jagatakse meedias lahkelt soovitusi hoiatada lähedasi varitsevate ohtude eest või kirjeldatakse järjekordset uut petuskeemi. Mida meile aga ei jagata, on soovitused ja täpsed juhendid, kuidas ikkagi kõiki varitsevaid küberohtusid vältida. Eriti ettevõtjatele ja digiturundajatele.
TOIMUMISE AEG JA KOHT
18. märts kell 11:00 – 13:30 Eesti Kaubandus-Tööstuskoda (Toom-Kooli 17, Tallinn) ja Zoom
koolituse teemad
- Räägime võimalikest ohtudest ja petuskeemidest koos päriseluliste näidetega
- Anname soovitusi, kuidas küberkuritegevuse ohvriks langemise ohtu vähendada
- Millised turvaseaded Meta ja Google kontodel aktiveerida
- Kuidas kõige ohutumalt internetis maksemeetodeid kasutada (eriti turunduseelarvete tasumiseks)
- Ligipääsuõiguste erinevate tasemete vajaduspõhine kasutamine nii digiplatvormide lehtede, ärikontode kui kodulehtede puhul
- Ja loomulikult, mida teha, kui kõigest hoolimata ikkagi kurjategijad võidukad on ning Su digikontodel pahandust teevad.
Ettevõtetel, kes kasutavad digikanaleid turunduseks, on tõenäosus küberkuritegevuse ohvriks varem või hiljem langeda äärmiselt suur ja potentsiaalsed kahjusummad võivad äritegevuse halvata.
Tule koolitusele ja saa vajalikud teadmised oma ettevõtte ja kontode küberturvalisuse suurendamiseks!
NB! Veebiteel osalemiseks palun märgi lisainfo lahtrisse “veebilink”